View Single Post
Stary 12-12-2013, 20:04   #13
robo007
ford::advanced
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 24-03-2013
Skąd: Płock
Model: EDGE (EU)
Silnik: 2.0 BiTdci
Rocznik: 2018
Postów: 321
Smile Odp: Kuga II- wady i usterki zaobserwowane podczas użytkowania

Cytat:
Z trywialnych rzeczy dodam tylko komputer pokładowy pokazujący po zatankowaniu do pełna, przebieg do następnego tankowania na poziomie 120-150 km.
Miałem podobny problem - u mnie komputer pokazywał przy pełnym zatankowaniu możliwość przejechania tylko 340 km.
Podejść poprawy tego błędu miałem aż 3. Dopiero za 4 razem problem udało się naprawić przy udziale inżynierów z Ford Polska. Trwało to jakieś 50 min. włącznie z testami. Jak do tej pory wszystko jest ok, a rzekłbym że samochód nawet lepiej chodzi i nastąpiła znaczna poprawa spalania.
A żeby było ciekawiej po 2 wizycie przestały działać czujniki w aucie. A zaobserwowałem to przypadkiem - odpinając pasy podczas jazdy - brak było jakiejkolwiek reakcji czyli tak jakby nie było nikogo w samochodzie. W serwisie przypadkiem usłyszałem rozmowę serwisantów że miałem dużo szczęścia bo podczas wypadku nie zadziałało by nic.
A zaczęło wszystko się bardzo prozaicznie od zaproszenia na akcję serwisową dotycząca alarmu, gdzie wszystko poszło bez problemów i błędów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
robo007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem