View Single Post
Stary 15-10-2008, 17:42   #16
elvis3
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-08-2007
Skąd: Wa-wa
Model: Galaxy SYLE
Silnik: 2,3 + Podtlenek LPG
Rocznik: 1998
Postów: 129
Domyślnie Re: Omijaj z daleka ( Warsztaty )

Zdecydowanie niepolecam warsztatu AUTOZAM w Warszawie ul Powstańców śląskich 80b ! złodzieje i oszusci Miałem okazje sie o tym przekonać tak jak wiele innych osób (w trakcie mojego pobytu tam az 3osoby z pretesjami co do wykonanych usług) a mianowice zostałem umówiony na godz 11 oczywiscie pojawiłem sie pani w biure zaproponowała kawe i na tym kończy sie dobra opinija Wjechałem na hale o 11:40 bo mechanik nie zakończył poprzedniej naprawy na czas Moja usterka to uszkodzone WEBASTO poinformowałem pana ktory miał sie tym zająć co dolega a mianowicie błąd 52 ( brak zapłonu , sprawdzić doprowadzenie powietrza , układ zasilania paliwem ,odprowadzenie spalin ) poczym udałem sie do biura godz
Kiedy ja czekałem w biurze panowie "mechanicy" po wypaleniu papieroska poszli sobie na sniadanie
godz.12:30 podirytowany oczekiwaniem aż ktoś zacznie coś robić przy moim aucie zwrociłem uwage panowie strasznie oburzeni zaczeli działać >>>
po ok 40minutach przyszedł do biura z pytaniem czy naprawiamy te usterke czy chce tylko wiedzieć co jest nie tak Poszedłem po najmnieszj lini pytając jaka jest przyczyna usterki poczym zdebiałem
Diagnoza
- wystąpił bład 52 brak zapłonu , sprawdzić doprowadzenie powietrza , układ zasilania paliwem ,odprowadzenie spalin ( fenomenalne odkrycie o ktorym poinformowałem go na początku )
- mozliwe uszkodzenie sztyftu żarowego ,pompki paliwa , czujnika płomienia ( no nic wiecej juz chyba nie mogło być uszkodzone )
ewentualny koszt naprawy ok 1100zł hahaha
a finał .... 150zł za fachową diagnoze !!

SAMI OCEŃCIE CZY WARTO TAM JECHAĆ
elvis3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem