View Single Post
Stary 13-12-2011, 19:23   #10
Majk_92
ford::average
 
Avatar Majk_92
 
Zarejestrowany: 07-11-2011
Skąd: KN
Model: VW GOLF III Bon Jovi
Silnik: 1600
Rocznik: 1996
Postów: 111
Domyślnie Odp: Uwaga na oszusta !!!!

Cytat:
Napisał RedHat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nawet jeśli ma lewe konto w banku założone na dowód osobisty jakiegoś menela, to i tak musi z bankomatu wypłacać sam, a bankomaty mają przecież kamery. Jeśli przelewa na inne konto i wypłaca z innego, też można sprawdzić na jakie i do kogo ono należy.
wszystko jest możliwe ale to jest polska ;/

poza tym gość podobno był już skazany , na innym forum wyczytałem
Cytat:
Napisał RedHat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zamiast tego 'organy ścigania' wolą postawić fotoradar w krzakach, najlepiej tuż za tablicą informującą o początku terenu zabudowanego...
a to potwierdza argument, że to Polska Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Niech się wpisują osoby które pisały z podobnym delikwentem, podają jego nick .

jest sens zgłaszać to na policję i robić z tego aferę ? bo tu już nie chodzi o 40 zł tylko o satysfakcję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tylko czy jest sens, czy jest możliwość dokonania czegoś ?
__________________
"Ja mam mocne decybele, wchodzę na parkiet
Pierś wypięta dumnie jak Bonaparte..."

Ostatnio edytowane przez Majk_92 ; 13-12-2011 o 20:19
Majk_92 jest offline   Odpowiedź z Cytatem