View Single Post
Stary 30-01-2014, 16:13   #508
wojtekjanus
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar wojtekjanus
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: Warszawa
Model: Transit
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 13,981
Domyślnie Odp: Chcesz kupić Transita? Tu pytamy o auta z ogłoszeń

Cytat:
Napisał wyspa911 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak to jest z tą klimą, jak jest pojedyncza to wieje zimnem tylko z nawiewów z przodu?
Jak przebrniesz przez ten wątek, to wszystko zrozumiesz... http://forum.fordclubpolska.org/show...=Transit+klima

Jest jedna sprężarka, ale albo tylko jeden parownik z przodu, albo dwa - drugi z tyłu w tylnej nagrzewnicy.

Z zewnątrz poznasz po ilości przewodów (rurek) w nadkolu tylnego lewego koła - jeżeli idą tylko dwa - nie ma klimy. Jeżeli cztery - jest klima z tyłu.
Cytat:
Napisał wyspa911 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zastanawiają mnie tylko zderzaki. Oryginalnie występowały lakierowane?
W tych latach nie.
Cytat:
Napisał wyspa911 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeszcze jedno pytanie, czym się różni wnętrze zwykłego Transita od Tourneo?
Najwieksze różnice to inne siedzenia z welurowym pokryciem, zasłonięte są wszystkie blachy wewnątrz wytłoczkami z tworzywa, często jest ogrzewanie postojowe (bez tego to porażka zimą - niestety, ja też nie mam), inne wykończenie deski, wykładzina dywanowa na podłodze (lepsza jednak jest guma, bo to oczyścić to masakra jest), dobre audio, pełna opcja wyposażenia, felgi alu, drzwi odsuwane z obu stron, dodatkowe odsuwane okienka itd, itd.
__________________
Zgredzik

Ostatnio edytowane przez wojtekjanus ; 30-01-2014 o 16:17
wojtekjanus jest offline   Odpowiedź z Cytatem