Temat: [Focus 1998-2004] falujace obroty i napiecie
View Single Post
Stary 28-10-2012, 16:51   #10
Hoplita
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 27-10-2012
Skąd: Ok Skórca
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 1999
Postów: 4
Domyślnie Odp: falujace obroty i napiecie

Witam wszystkich Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Potrzebuje pomocy , ponieważ mam problem z moim Focusem 1.6 16V 1999r a mianowicie jak go kupiłem było wszystko w porządku po pewnym czasie zauważyłem ze światła mi przygasają i wszystko co ma podświetlenie w samochodzie , zaprowadziłem wiec go do mechanika wyszło ze ma przeszło 15V ładowania wymienił mi regulator 175zł ale nic nie pomogło zaproponował zmianę aku wiec tez to zrobiłem tez kicha wiec stwierdził ze trzeba kopić cały alternator bo możne mieć przebicie na zwojach wiec tak zrobiłem 200zl regeneracja i co najciekawsze nic mi to nie pomogło wiec wybrałem sie do serwisu forda tam stwierdzili ze regulator napięcia nie współgra z komputerem wizyta 200zł wymieniłem regulator na Magneti Mirelii podobno jest on oryginalną częścią alternatora focusa 150zł i nic nie mam juz siły do niego gdzie tkwi problem gdy odłączam wtyczkę kompa od alternatora jest dobrze tylko ja podłącze już lądowanie jest ok 15V
POMOCYGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hoplita jest offline   Odpowiedź z Cytatem