View Single Post
Stary 05-04-2019, 16:48   #1
rafallbn90
ford::amateur
 
Avatar rafallbn90
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 12-12-2017
Skąd: Lublin
Model: Focus ST
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 4
Domyślnie ryglowanie drzwi-podczas zamknięcia pilotem wydaje podwójny sygnał dźwiękowy

Witam, autko to Focus 2015. Mój problem polega na tym, że auto podczas zamknięcia pilotem wydaje podwójny sygnał dźwiękowy i nie mruga kierunkowskazami. Nie zaświeca się również diodka sygnalizująca zamknięcie drzwi. Problem pojawił się nagle, wcześniej wszystko działało ok. Instrukcja mówi, że samochód w ten sposób sygnalizuje niedomknięcie drzwi / maski / bagażnika. Jednak sprawdziłem to i wszystkie zamykają się. Wydaje mi się, że może mieć to coś wspólnego z długim myciem samochodu, które wykonałem może godzinę przed pojawieniem się problemu. Trzy tygodnie wcześniej wygłuszałem również drzwi, ale nie wydaje mi się żebym coś uszkodził, tym bardziej, że przez te trzy tygodnie wszystko działało perfekcyjnie.

Forscan pokazał następujące błędy:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jak mogę rozwiązać ten problem?
rafallbn90 jest offline   Odpowiedź z Cytatem