View Single Post
Stary 31-01-2017, 10:15   #434
adnim
ford::average
 
Imię: piotr
Zarejestrowany: 11-03-2016
Skąd: Szczecin
Model: focus mk3
Silnik: 1,6 ti-vti 125
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Cytat:
Napisał jurant89 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:

no wiadomo w tej cenie można było kupic kia na full wypasie za 66tys. zl
tylko za 3lata straci na niej 40%ceny a na fordzie 20%
Nie no proszę Cię Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Twierdzisz że ford to marka premium, a renault, kia itp to gorszy sort Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ?
Mój stary opel astra z 2007 roku, był o niebo lepiej wykonany aniżeli focus. Żony peugeot 207 z 2010 roku, o klasę niższe auto spokojnie dorównuje jakością wykonania focusowi.
Jedyny plus focusa to dobre zawieszenie i precyzyjny układ kierowniczy. Dobrze zestrojony zawias plus wielowachaczowe z tylu robią robotę.
Jest w tej chwili na rynku ogrom aut które przewyższają trącącego już myszką focusa. Stosunek ceny do tego co potrafi zaoferwoac jest niekorzystny -- do tego mała ilośc miejsca zwłaszcza na tylnej kanapie.
Jako auto używane, ok -- szybko traci na wartości, więc za niewielką kasę można stać sie posiadaczem przyzwoitego wozidełka, nic więcej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja swojego salonowego niespełna dwu letniego z przebiegiem 29 tyś nabyłem za kwotę 38 tyś zł ( łączny koszt brutto wraz z kosztami leasingu i wykupu ). Cena nowego w dniu zakupu -- 68 tyś zł

Ostatnio edytowane przez adnim ; 31-01-2017 o 10:28
adnim jest offline   Odpowiedź z Cytatem