Temat: [Mondeo 2000-2007] Wymiana wtrysków (czy pasują)
View Single Post
Stary 29-05-2017, 08:49   #9
Yabollek
ford::average
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 18-09-2009
Skąd: Kraków
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 2.0L Duratorq DI HPCR (125PS)
Rocznik: 2006
Postów: 182
Domyślnie Odp: Wymiana wtrysków (czy pasują)

Wiesz to nie mój problem.

Ogólnie znajomy nie chce już tego samochodu i woli go sprzedać i mieć problem z głowy.
Zaczął kopcić na biało - tak jakby jakaś uszczelka poszła albo głowica pękła i spala olej albo coś innego.
Domniemywać można wielu przyczyn:
- źle wsadzone wtryski i pękła głowica (po miesiącu dopiero dała objawy)
- zbieg nieszczęśliwych zdarzeń nie wynikający z wymiany wtrysków (poszła uszczelka pod głowicą, etc...)
- cokolwiek innego

Ogólnie ma dość tego auta. Dwa miesiące temu pod blokiem je przerysowali zbierając trawę po koszeniu (cała prawa strona), za kasę z OC zrobił wtryski i szukał całych drzwi pod kolor na wymianę.
Po miesiącu zaczął walić na biało i stracił na mocy... Tak że teraz ma niesprawny układ napędowy i rozwalone drzwi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szkoda w to więcej kasy wkładać stąd decyzja o sprzedaży i zakupie czegoś innego - auto ma być do jazdy a nie samodzielnych napraw pod blokiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Na pewno chce się pozbyć samochodu i kupić coś nowszego stąd była propozycja dla mnie czy nie chce jego wtrysków skoro moje już leją.

Ostatnio edytowane przez Yabollek ; 29-05-2017 o 09:16
Yabollek jest offline   Odpowiedź z Cytatem