Temat: [C-MAX 2003-2007] Zamarza spryskiwacz przod
View Single Post
Stary 11-01-2024, 17:20   #6
Raff1975
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-11-2020
Model: Focus C-Max
Silnik: 1.6 cdi
Rocznik: 2005
Postów: 2
Domyślnie Odp: Zamarza spryskiwacz przod

Cytat:
Napisał pawelforduser Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dysz nie masz ubabranych??, weź igiełkę albo coś i sprawdź.
Cytat:
Napisał Wajper2008 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie to się dzieje jedynie na trasie przy minusowych temperaturach jak wspominasz. Pomaga popsikanie "defrozerem" na dysze i po chwili już działa wszystko dobrze.
Sugeruję tak jak kolega powyżej mówi. Weź igłę przeczyść kanaliki i przed każdą jazdą (w zimę) jak odmrażasz szybkę środkiem to psiknij na dysze i powinno być git.
Stosuję sam i jest dobrze.
Wiem, że temat stary ale dla mnie aktualny, nie rozumiem tylko czemu się ktoś wypowiada jak nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Przecież napisał, że odpiął trójnik i z wężyka od strony pompki nic nie leci, więc jakie znaczenie mają dysze...napisał zresztą, że je wyeliminował. Należałoby najpierw przeczytać opis problemu ze zrozumieniem.
Zirytowało mnie to troszkę, bo mam ten sam problem co kolega, już lekko poniżej zera przód nie działa, z tyłu pryska, po odpięciu dysz (plastikowy łącznik na gumowej rurce) też nic nie leci. Wygląda tak jakby zamarzało w okolicach pompki. Ale pompka jest jedna, zbiornik z płynem też, a tył działa - przód nie.
Raff1975 jest offline   Odpowiedź z Cytatem