View Single Post
Stary 21-03-2018, 19:10   #1
dizel1982
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 475
Domyślnie Ustawianie geometrii Warszawa

Witajcie,
Miesiąc temu miałem wymieniane w ASO tuleje wahaczy wleczonych. Po całości była ustawiana geometria. Po odebraniu auta, kierownicę musiałem mieć skręconą o kilka stopni w lewo ponieważ jak tylko ją wyprostowałem, samochód natychmiast skręcał w prawo. Przed wymianą podczas jazdy na wprost kierownicę miałem idealnie prosto. Pojechałem na poprawę, faktycznie geometria była zła. Poprawili. Jest lepiej ale dalej podczas ustawienia kierownicy prosto na równej drodze bez pochyłości, samochód skręca w prawo. Pojechałem drugi raz na poprawę. Poprawili tak że było tak samo jak za pierwszym razem. Kolejna wizyta i dalej jest źle. Oczywiście nie płaciłem za te wizyty ale czas który straciłem i paliwo na jazdy do nich to tak jakbym w zasadzie musiał za to zapłacić. Prośba do Was o pomoc. Czy znacie jakiś dobry warsztat który ustawi geometrię i nie będzie to dla nich jakiś rocket science? Bo jak widać ASO geometria przerasta. Czwarty raz szansy im nie dam. Wolę jechać, zapłacić niż jeździć do nich bez przerwy na poprawki bo to nie ma sensu.
dizel1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem