View Single Post
Stary 13-04-2012, 09:58   #11
konrad_b
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-11-2009
Skąd: Krk
Model: C-max
Silnik: 1.8 120KM by LPG BRC SQ24
Rocznik: 2004
Postów: 379
Domyślnie Odp: Jaka instalacja LPG do 1.8 Duratec (125 KM)

Cytat:
Napisał tomoolipa@wp.pl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dobrze ale weź poduwage elektryke która szfankuje przy nstalcji lpg jednak jak masz mały przbieg i w dobrym stanie autko to ci pociagnie troche ale 4 lata raz dwa pykną wtedy to bedzie (wielki złom) z tego ci wiem np stare hondy dobrze rzymaja sie na gazie, jednak fordy zwłaszcza te modele nie lubia gazu, pozatym podstawa to nowe swiece orginalne tylko no i odrazu zmniejszenie fabrycznej przerwy do 1.1 mm weź jeszcze ze twoje mondeo ma 10 lat tak jak mój Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a jesli chodzi o bezawaryjność to nie polecam w dieslu jednak co kusi to niskie spalanie oraz komfort jazdyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. choc ropa i tak w górę leciGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ile zrobiłeś km na gazie w duratecu że wypowiadasz się tak kategorycznie - silnik trup, problemy z elektryka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jakieś herezje o zmniejszaniu odstępu świecy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

widzisz bo ja mam takiego durateca 1.8 120KM (to samo co 125KM)
zrobiłem już teraz parawie 60kkm na LPG, auto żyje, ma się nieźle z tego co wiem - kontrola luzów zaworowych, odstępy książkowe jak to powiedział mechanior

kasa jaką zaoszczędziłem to jakieś 9tyś zł, minus koszt instalacji/serwis, daje z 5kzł
więc nawet jak silnik się rozpadnie to już mam na naprawę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

to są fakty, a Twoje ?
__________________
konrad_b jest offline   Odpowiedź z Cytatem