View Single Post
Stary 13-04-2012, 10:07   #12
konrad_b
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-11-2009
Skąd: Krk
Model: C-max
Silnik: 1.8 120KM by LPG BRC SQ24
Rocznik: 2004
Postów: 379
Domyślnie Odp: Jaka instalacja LPG do 1.8 Duratec (125 KM)

Cytat:
Napisał rotkev Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,
Jestem nowym użytkownikiem i szukam odpowiedzi na pytanie:
jaka instalacja LPG będzie najlepsza najbardziej niezawodna i przyzwoita cenowo do Mondeo Mk3 1.8 Duratec (125 KM) ( bezpośredni wtrysk paliwa)?
chyba nie bezpośredni ??

Cytat:
Wiem, że temat ten został poruszany wielokrotnie, ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi.
ale jaką byś chciał konkretną odpowiedź ?
chcesz jeździć taniej, montuj, ale licz się z tym że mogą być kłopoty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
niestety tu bardzo dużo zależy od jakości instalacji i jakości montażu, będzie dobrze, to będziesz jeździł bezproblemowo, coś skopią, będziesz się bujał po serwisach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
stąd pewnie różne opinie o których piszesz, pomińmy opinie tych co gaz widzieli tylko i świagra, czy na stacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Prosiłbym o konkretną odpowiedź wraz z wypisaniem elementów układu, oraz wady i zalety.
u mnie jest kit BRC, 60kkm prawie zrobione i jest OK

Cytat:
Czy lubryfikacja jest potrzebna czy nie?
tu nie ma jasnej odpowiedzi, wiele osób twierdzi że nie
u mnie jest, coś tam sobie kapie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (płyn to ok 100zł/10.000km)
dość ciekawym rozwiązaniem jest środek TUNAP, poczytaj
Cytat:
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
pozdr
Konrad
__________________
konrad_b jest offline   Odpowiedź z Cytatem