Temat: [C-MAX 2003-2007] nierówna praca silnika
View Single Post
Stary 06-02-2020, 10:20   #7
tomaszek06
ford::amateur
 
Imię: tomasz
Zarejestrowany: 12-09-2017
Skąd: karolewo
Model: focus cmax - focus mk1
Silnik: 2,0 tdci - 1,8 benz+gaz
Rocznik: 2006 - 2004
Postów: 4
Domyślnie Odp: nierówna praca silnika

witam.doloze sie jeszcze do tematu.niedawno jeszcze do tego co dokonalem w autku dorzucilem jeszcze wymiana zaworu vcv pompy wtryskowej.pomoglo.obroty stabilne na wolnych obrotrach-na chwile obecna niema efektu szarpania,zarzucania silnikiem na wolnych obrotach ,silnik zachowuje sie lepiej-efektu nie bylo od razu po zalozeniu-po odpaleniu od razu zgasl alepo chwili krecenia odpalil,z delikatnym poszarpywaniem-jestem laikiem w sprawach machaniki pojazdowej-takze nie wiem czy trzeba ten zawor jeszcze zaadoptowac czy w jakikolwiek sposob skalibrowac np.za pomoca forscanu,czy nie trzeba odpowietrzyc ukladu paliwowego po wymianie tegozaworu.ale na razie lepiej z silnikiem.lepiej znaczy szybciej odpala ,i trzymaja sieobroty na biegu jalowym bez poszarpywania.jakby ktos udzielil mi jeszcze jakis porad odnosnie tego czy nalezy sklaibrowac ten zawor bede wdzieczny za pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.pozdrawiam.ps.koszt zaworu 655polskich zlotych.u mnie akurat to pomoglo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tomaszek06 jest offline   Odpowiedź z Cytatem