View Single Post
Stary 31-08-2009, 09:43   #22
jendrekmak
ford::expert
 
Avatar jendrekmak
 
Zarejestrowany: 30-06-2008
Skąd: Warszawa
Model: 2x Citroen C5 Tourer
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: 2012
Postów: 3,965
Domyślnie Odp: wtryskiwacze - skuteczna naprawa w garażu

Cytat:
Napisał zbyszek620 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jendrekmak napisałeś przelewy bez zmian tzn że co ?? leją czy nie?? na forum jest wiele informacji napisanych odnośnie sprężynek z tego co napisałeś wynika że nie zrobiłeś próby przelewowej przed, wymieniłeś coś co jest dobre na coś co jest dobre....
Czytaj ze zrozumieniem... Po co miał bym wymieniać zaworki gdyby przelewy były w normie? Przed 50,60,70 ml/4 minuty(czwarty dobry 10ml/4min). Po wymianie bez zmian. Zaworki i końcówka oryginał Delphi. Myślę, że może to być problem z cewką ale to już wymaga sprawdzenia na stole probierczym. Jak to zrobię to dam znać.

To że tobie się udało to nie oznacza, że wszystkim się uda czego ja jestem niestety przykładem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dodam jeszcze, że z tym typem wtryskiwaczy borykam się o kilku lat bo mam też focusa tdci i potrafię po omacku rozebrać i złożyć wtryskiwacz.

Ostatnio edytowane przez jendrekmak ; 31-08-2009 o 09:52
jendrekmak jest offline   Odpowiedź z Cytatem