Temat: [Tourneo Connect 2013-2022] wrażenia po zakupie
View Single Post
Stary 21-12-2018, 16:04   #272
TomekSD
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-07-2015
Model: Ford Tourneo Connect
Silnik: 1.5TDCI PS
Rocznik: 2017
Postów: 5
Domyślnie Odp: wrażenia po zakupie

Cytat:
Napisał u-beboka.pl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeszcze jedna rzecz która mi się teraz przypomniała ale pewnie drażni nie tylko mnie:
Wsteczne lusterko "samodzielnie ściemniające się" które nie działa i którego nie można dobrze ustawić! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

No co za bełło! Prawie nie widać różnicy, gdybym wybrał taką opcję z katalogu celowo a na koniec okazałoby się że działa to tak jak (nie)działa, to bym wybuchł ze złości!

Czy tylko ja tak uważam? Czy ktoś może ma jakiś patent, opcje, zmiany w sofcie czy coś? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tak samo nigdy nie udało mi się wywołać funkcji automatycznego hamowania do tych ~30m/h :> Musze sprawdzić jak zadziała na karton po telewizorze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mi się udało i system zadziałał nawet sprawnie - zrobiłem to przypadkiem co nie zmienia faktu że się sprawdziło.
TomekSD jest offline   Odpowiedź z Cytatem