Temat: [Focus 2004-2008] Dobranie właściwego modułu GEM.
View Single Post
Stary 08-11-2017, 23:40   #14
krzysiek1.6
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-03-2015
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 benzyna 115KM
Rocznik: 2005
Postów: 31
Domyślnie Odp: Dobranie właściwego modułu GEM.

Cytat:
Napisał radek70 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
może nic nie trzeba będzie programować oprócz kluczyków
a co, jeśli będzie trzeba? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Po takiej wymianie, jeżeli nic nie będzie działać - znaczy że kupiony GEM jest do kitu?

Natomiast kluczyki (domyślam się, że oba) programuje przekręcając na zapłon 4 razy bardzo szybko? I wszystko będzie działać - central z pilota też?

Myślisz, że któreś z problemów, które wymieniłem mogą być skutkiem zimnych lutów? Czy tylko same niedziałanie zegarów jest tego skutkiem, a reszta to kwesita modułu?

Widziałem, że jeden z forumowiczy z Warszawy reklamował się na OLXie, że na hasło fordclubpolska naprawia zimne luty "po kosztach". Wiesz może jakie to mogą być koszta? Z kasą ostatnio trochę słabo ;P

Bardzo mnie zaskoczyłeś tym, że gem mogę po prostu wyjąć i wsadzić nowy. Na pewno jutro spróbuje i dam znać jak poszło. Niezmierne dzięki za Twoje posty. Idę już spać, kolejną Twoją odpowiedź (jeśli będzie) przeczytam jutro.

Pozdrawiam i dobranoc!!
krzysiek1.6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem