Temat: [S-MAX 2006-2015] Jaki polecacie bagażnik dachowy
View Single Post
Stary 10-01-2019, 10:25   #549
prek
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 15-05-2013
Skąd: WH WU
Model: S-max
Silnik: 2,0 Tdci 163KM
Rocznik: 2011
Postów: 7
Domyślnie Odp: Jaki polecacie bagażnik dachowy

Smax - zestaw Thule - podsumowanie
Z racji moich doświadczeń w dopasowywaniu bagażnika do S-max 2011 polift bez szklanego dachu pokuszę się o kilka zdań podsumowania oraz dodanie zdjęć.

Ostatecznie na aucie zamontowałem krótkie belki Thule Wingbar 961 (118 cm długość samej belki bez plastikowych zaślepek) oraz wyższe stopy Rapid System 751 i oczywiście kit 3030.

Przez moment posiadałem również niższe stopy i wykonałem próbny montaż.
Opisywałem, że niższe stopy z krótszymi belkami nie pasują !!! (ostatnie zdjęcie pokazuje ile brakuje cm)

Ale gdyby zamontować na nich belki co najmniej 127 cm to finalnie całość byłaby niższa o 3 cm(grubość belki). Naklejony pasek pokazuje wysokość dolnej krawędzi belki po zamontowaniu na stopach 753 i751.

Zestaw 961+751+3030 wygląda na aucie następująco
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Różnica wysokości zestawu na niższych i wyższych stopach montażowych
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Za krótki zestaw niższe stopy i belki 961 - 118 cm
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
prek jest offline   Odpowiedź z Cytatem