View Single Post
Stary 27-08-2023, 19:11   #7
SRS
Moderator
 
Avatar SRS
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-02-2004
Skąd: Lubelskie
Model: Fiesta
Silnik: 1.4L Duratec 16V PFI
Rocznik: 3/2012 / 4/2011
Postów: 3,990
Domyślnie Odp: Uruchamianie samochu przez aplikację Fordpass

Cytat:
Napisał SAR37 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A może Kolega wskazać, które to „przepisy”?
Cytat:
Napisał tomao Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wydaje mi się, że zdalny start podpada pod punkt 1 art. 60 ust. 2 ustawy — prawo o ruchu drogowym (Dz.U. z 2017 r. poz. 1260) Zabrania się kierującemu: 1) oddalania się od pojazdu, gdy silnik jest w ruchu; (…) 3) pozostawiania pracującego silnika podczas postoju na obszarze zabudowanym; nie dotyczy to pojazdu wykonującego czynności na drodze;
Cytat:
Napisał Jackos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To na pewno nie jest przyczyną,
może być konfiguracja auta , lub brak odpowiedniego osprzętu do realizacji tej funkcji aż tak nie doktoryzowałem się nad tym tematem
Cytat:
Napisał bartolini9 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przepisy to jedno, rzeczywistość druga sprawa
i tu masz rację
Cytat:
Napisał bartolini9 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zdalnie odpalanie działa praktycznie zawsze, jedynie jak zostawię na 2 tyg na lotnisku auto to ze względu na długie nieużywanie auta jest to zablokowane do chwili odpalenia auta lokalnie.
tylko wtedy dostajesz powiadomienie że użycie zdalnego opalania jest nie możliwe.
i jeszcze jedno czy ja napisałem że aktywowanie tej funkcji w aucie jest nie możliwe ?
__________________
IDS |Forscan| UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP
SRS jest offline   Odpowiedź z Cytatem