View Single Post
Stary 02-02-2020, 19:31   #319
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,481
Domyślnie Odp: Kilka pytan odnosnie Mk4 - 2012

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
podobno można więcej
to odpowiem Ci konkretnie
zamiast tworzyć urban legend

stn2120 nie daje dokładnie żadnej dodatkowej funkcji

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ująłeś bo to nie TEN kabel jest źródłem problemów
znów się mylisz,bo coś tam gdzieś czytałeś ale nie pamiętasz dokładnie
Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie napiszę Ci dokładnie co można więcej bo nie wiem.
ja natomiast pamiętam dokładnie,
stn1170 na dziś dzień po wyjęciu z pudełka trzeba poprawić żeby działał dobrze (starsze wersje działały od strzału).
stn2120 nie da rady poprawiać, bo obecnie nie ma do niego żadnego dodatkowego wsparcia.

Gdybyś się trochę zainteresował tematem stn2120 to wiedziałbyś że ten kabel kiedyś był 2x droższy niż obecnie. Skoro producent, który na czerwono pisze " wyprodukowany w Polsce" a po cichu informuje "na podzespołach z Chin" obniżył tak drastycznie cenę swojego dzieła, to powód jest raczej oczywisty.

Poprawianie świeżego kabla prosto z pudełka jest konieczne żeby działał z każdym autem z każdego rocznika.
Jednym działa w nowszych modelach, innym wykłada się i w nowych i w 15letnich autach na pewnych czynnościach.
I gwarantuję Ci że starsza wersja stn1170 w tych samych rękach, przy tych samych czynnościach
zrobi co się oczekuje i nie ma tu nic do rzeczy wspomniana
Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
niewiedza używających go

Ostatnio edytowane przez Antej ; 02-02-2020 o 19:36
Antej jest online   Odpowiedź z Cytatem