View Single Post
Stary 05-11-2017, 14:14   #27
rychlakdesign
ford::average
 
Avatar rychlakdesign
 
Zarejestrowany: 07-02-2012
Skąd: Stalowa Wola
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0 TDCI 150KM >> 180KM, 4x4
Rocznik: 2015
Postów: 67
Domyślnie Odp: Zmiana radia/wyświetlacza oraz dołożenie BT/VC

Cytat:
Napisał piku235 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@rychlakdesign Mam chyba dobrą wiadomość, udało mi się na stałe wykasować błąd ACM U2101. W focccus wystarczyło ustawienie opcji #125 Satellite radio receiver na DAB radio system (z tego co wyczytałem również posiadasz tą wersję radia), zapisanie do BCM i IPC, i oczywiście wykasowanie błędów. U mnie pokazało się opcja DAB przy FM/AM i wygląda, że działa poprawnie, ale mało jest polskich stacji na DAB, więc nadal pozostanę przy FM/AM.
Super, dzięki za info. W wolnej chwili spróbuję to u siebie przestawić. A powiedz mi jak z jakością odbioru stacji u Ciebie? U mnie na starym radyjku lepiej jakoś odbierało, nie gubiło sygnału. Tutaj przy nowym, jak robię jakąś dłuższą trasę to lubi zgubić sygnał i szumi. Mam zaznaczone w menu radia automatyczną zmianę częstotliwości (nie pamiętam jak to fachowo się tam nazywa) - mimo wszystko często w trasie szumi.

Może w wolnej chwili o jakimś wzmacniaczu trzeba będzie pomyśleć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rychlakdesign jest offline   Odpowiedź z Cytatem