Temat: [Focus 1998-2004] Brak paliwa na filtrze, nie odpala
View Single Post
Stary 29-12-2014, 16:22   #14
gracjan80
ford::amateur
 
Imię: Gracjan
Zarejestrowany: 26-12-2014
Skąd: Wroclaw
Model: Focus
Silnik: 1,8 tdci
Rocznik: 2002
Postów: 7
Domyślnie Odp: Brak paliwa na filtrze, nie odpala

otóż mój problem polegał na tym ze pewnego dnia ford zaczął mi ciężko palić przed samymi świętami, musiałem długo kręcić zanim załapał, pomyślałem ze mi ze być zapowietrzony bo już kiedyś miałem taki przypadek, otpowuetrzylem go dokładnie i jechał, w ten sam dzień poszedłem do sklepu i jak wróciłem nie odpalił mi wcale, znowu to otpowietrzylem i wróciłem do domu, gdy chciałem go odpalić już ni nie odpalił, po zesłaniu filtra jechał tylko tyle co było we filtr ze

wymieniłem te szybkozlaczki na zwykłe wężyki dociaglem na piaskach i dalej to samo, sprawdziłem na krótko czy pompa ciągnie z jarnistra ropę i ciągła, podejrzane było mi to ze gdy Zalewalem Stary filtr do przelealo się z wszystkich 3 dziur gdy był pełny a w Starym filtrze gdy zalalem wlot przelealo się tylko z powrotu paliwa
więc postanowiłem kupić Nowy filtr i strzał w dziesiątkę, rozcielem Stary filt i zobaczyłem ze w środku jest zawór zwrotny i to pewnie on szwankowal
wcześniej przed wymianą też zamontowane zawór zwrotny na ssania i nic
te modele nie mają własnego zaworu zwrotnego tylko znajduje się on we filtrze

wcześniej miałem kupiony filtr jakaś podróże za 40zl i zrobił tylko 10000 km
dziś kupiłem oryginalny fordowski I działa są jeszcze zamienniki też bardzo dobre tak mi powiedzieli we for dziś ale to różnica 30zl
gracjan80 jest offline   Odpowiedź z Cytatem