View Single Post
Stary 02-08-2022, 10:42   #42
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,373
Domyślnie Odp: check engine - aktualizcja oprogramowania 1,6

Czyli ktoś już o to pytal, dostał odpowiedzi które traktujesz jako sprawdzone i niesprawdzone.
Ale jak założysz nowy wątek lub zadasz identyczne pytanie jeszcze raz, to odpowiedzi będą tylko sprawdzone?
Przecież wszystkie wyniki które podrzuciłem na zrzucie ekranu pochodzą właśnie z tego forum, wszystkie mają dokładnie ten sam błąd i to samo pytanie które Ty zadałeś.
Nie czepiam się że nie szukałeś, ale zazwyczaj jednak jak już szukamy rozwiązania problemu, to najpierw czytamy wątki gdzie ktoś już przechodził przez dokładnie to samo, po czym jeśli są jakieś wątpliwości, to odpisujemy w wątku gdzie już to było opisane
Jeśli nasz problem jest jedyny i wyjątkowy w swoim rodzaju bo za nic nie pasuje do wątków które juz się ciągną, to otwieramy nowy wątek i tam warto podać "co już próbowaliśmy albo dlaczego uważamy ze nasz problem jest jedyny w swoim rodzaju"

Odnoszę wrażenie że coraz częściej pojawia się tutaj podejście, że "nie chce mi się weryfikować tych wszystkich informacji wiec niech inni mnie wyręcza i podadzą mi gotowe rozwiązanie".

W skrócie.
Zajrzyj proszę do tych różnych watkow.
Jest sporo czytania i jak sam dobrze zaznaczasz, są ibfornacje wiarygodne i są też takie, które się pomija.
Zakładając następny wątek o tym samym, jedyne co robisz to tworzysz kolejny ciąg postów z tymi samymi informacjami.

Powodzenia w rozwiązaniu problemu.
P.S. Byłoby bardzo miło gdyby po rozwiązaniu problemu została dodana informacja jak, za ile itp itd. Nawet jeśli ktoś już potwierdzal że np "to, to i tamto rozwiazalo u mnie problem".
Niestety bardzo często się zdarza że bezinteresowna pomoc kończy się urwanym wątkiem gdzie nawet nie wiadomo czy właśnie te niesprawdzone i sprawdzone informacje pomogły czy też nie.
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem