Temat: [Mondeo 2000-2007] Opony letnie. CO POLECACIE ?
View Single Post
Stary 15-06-2019, 10:50   #890
crouch196
ford::beginner
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 05-06-2018
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo Ghia X
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2004
Postów: 38
Domyślnie Odp: Opony letnie. CO POLECACIE ?

Cytat:
Napisał hans01 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie miałem zamiaru powiedzieć, że Dębica jest zła. Bo ostatnio jest to opona na bardzo przyzwoitym poziomie. Ale najcichsza to akurat nie była. Twój model faktycznie ma etykietę z jedną z najniższych głośności.
Ciekawe jaki to ma wpływ na trwałość, bo zawsze coś jest kosztem czegoś.
I jak pisał weuek czy przy wyższych prędkościach trzyma decybele.
Tak jak jeden z przedmówców napisał MK3 jest bardzo głośne więc przy dużych prędkościach to za bardzo opon nie słychaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dokładnie ciekawe jak z trwałością (coś kosztem czegoś) aczkolwiek wolę żeby dobrze "kleiła" i była pewna na każdej nawierzchni niż żeby miała super trwałość kosztem właściwości jezdnych.
Kupuję zawsze nowe opony i wiem mniej więcej ile powinny wytrzymać zobaczymy jak tutaj będzie. Na chwilę obecną jestem zadowolony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na zimę zakupię też komplet Dębic tyle, że w standardowym rozmiarze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
crouch196 jest offline   Odpowiedź z Cytatem