View Single Post
Stary 07-03-2019, 10:20   #2
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,367
Domyślnie Odp: Zmiana alufelg w focusie mk3 kombii

W przypadku tego koloru, to moim zdaniem czarne felgi zabiją wizerunek tego samochodu.
Niby felgi będą "o ładne felgi" ale całokształ gdzieś zniknie i wizerunek auta trochę zniknie.
Co do zdjęcia które podrzuciłeś. Felgi powyżej to nie są 17" Titanium.

To są typowe felgi Titanium:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Podobne, ale nie takie same.
Ten wzór u Ciebie kojarze, ale na moje oko on był chyba na życzenie (czyli można było takie wybrać, ale nie przychodziły standardowo w pakiecie).
Chyba że któryś salon wymyślił sobie że u niego takie będą w standardzie, ale mocno w to wątpię.

Już nawet nie wspominając, że w pakiecie Titanium felgi w zestawie były 16" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dopiero pakiet Titanium X (nie występujący w Polsce) dawał 17"

edit:
nawet wzory znalazłem chyba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ale jak mówiłem - ja bym w czarne nie szedł. Grafitowe może, ale nie czarne.
Choć znowu przy tym kolorze auta...

Ostatnio edytowane przez edmun ; 07-03-2019 o 10:30
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem