View Single Post
Stary 26-11-2020, 20:57   #6
marqo27
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 25-10-2020
Skąd: Zabłudów
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI 140km
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie Odp: P283e została 1 i wsteczny

Cytat:
Napisał marqo27 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam takie same błędy. Powiedz czy i jak udało się rozwiązać problem?
Może ktoś coś jednak podpowie ?

U mnie sytuacja wygląda tak, że postawiłem auto do najlepszego skrzyniarza w powiecie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Przy moim przebiegu można było się spodziawać że sprzęgło będzie do wymiany - to też i tak fachowiec zrobił. Poprosiłem by od razu została sprawdzona mechatronika, ew. jeżeli zajdzie potrzeba to regeneracja - to też i tak fachowiec zrobił, zgrubsza wymienione elektrozawory.

Skrzynia poskładana, mechatronika poskładana , napęd do wozu i ... dalej ten sam błąd P283E, którego nie da się wykasować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja rozkładam ręce , mechanik mówi że będzie musiał wysłać sterownik do sprawdzenia / naprawy.

Ktoś może miał podobny problem i pochwali się jak go rozwiązał ? Z góry dzięki.

PS: auto wisi pod sufitem 16 dzień Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
marqo27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem