View Single Post
Stary 17-08-2018, 20:12   #12
seal2000
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-04-2017
Skąd: Kraków
Model: Focus MK3 FL
Silnik: 1.6 105KM
Rocznik: 2018
Postów: 22
Domyślnie Odp: Ford Focus III sedan 1.6 Ti-VCT 105 KM

a) poczytaj sobie grupę albo forum Tipo to Ci przejdzie ochota na ten samochód (mi przeszła Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) choć jeśli chciałbyś sedana i będziesz jeździł długo to za tak śmieszne pieniądze można go rozważyć
b) Focus 105KM niestety spalanie jest wysokie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale pewnie porównywalne z TIPO. Jeśli chodzi o głośność to ja mam MK2 115KM i przy 120km/h jest głośno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeździłem też MK3 105KM i niestety przy 120km/h dalej dla mnie jest za głośno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. natomiast jeśli jeździsz w mieście to będzie cicho Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

P.S. Nie mam najmniejszych problemów z wyprzedzaniem i brakiem mocy, ale staram się jeździć w miarę przepisowo.
seal2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem