View Single Post
Stary 17-02-2013, 21:27   #518
ulmar
Zablokowany
 
Imię: mariusz
Zarejestrowany: 06-11-2012
Skąd: opole
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 121
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szukamy chętnego do eksperymentu...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Możesz się podjąć tej zaszczytnej i jakże wdzięcznej roli...
Jak zajrzałem do zmodyfikowanych plików, to trochę tam było dużo pustego miejsca Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - czyli po zaprogramowaniu wcale nie koniecznie sprzęt wstanie (no i da się w razie czego wrócić do poprawnej wersji)...
Nie miałem na razie czasu analizować różnic między oryginałem a zmodyfikowaną wersją. Nie będę krył, że podejrzewam tutaj podpuchę (możliwość zabicia sprzętu na zasadzie wirusów i trojanów, których pełno w sieci). Za ładnie się nazywa i za dużo tam wszelakich innych łakomych kąsków...

Tak więc kolego ulmar - do dzieła dla dobra nas wszystkich - w razie czego będziemy trzymali kciuki za reanimację Twojego sprzętuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To prawda - w hexedytorze widać, że po prostu wycięto trochę kodu z pliku i pozostawiono puste miejsca. Prawdę mówiąc trochę to dziwne bo spodziewałem się podmiany z wersji angielskiej na polską czy coś takiego.
Ale wypowiadać się w jedną lub drugą stronę nie mogę bo po prostu nie wiem.
ulmar jest offline   Odpowiedź z Cytatem