View Single Post
Stary 15-07-2016, 12:42   #124
kaku25
ford::advanced
 
Avatar kaku25
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 11-04-2015
Skąd: Kobyłka, Ząbki
Model: Kuga, Fiesta, Fusion
Silnik: 2.5 4x4 benz, reszta 1.4
Rocznik: 2009 2002 2003
Postów: 421
Domyślnie Odp: Przeróbka interfejsu ELM327 (dodanie przełącznika do MS-CAN) - poradnik krok po

Cytat:
Napisał Matius86 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koledzy posiadam już ELM 327 pod bluetooth i przerobilem go sobie i działa dobrze z forscanem choć z elmconfig już nieco słabiej bo zrywa połączenie... Mam pytanko chciałbym kupić teraz pod USB i przerobić kolejny raz by teraz moc w elmconfig działać czy wystarczy taki z tanszych kabelek http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4901418820 czy szukać drozszych czy ten w zupełności wystarczy nie chce na darmo wydawać większej kasy wydawać jak tańszy może też działać tak samo. Z góry dziękuję za info.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Zakupiłem ELM327 bluetooth. Czy posiada ktoś z Was schemat przeróbki? Mój ELM niestety posiada podłączonych pod płytkę 8 pinów (5 na górze i trzy na dole) a nie 9 jak w oryginalnym schemacie ELM327 USB od Mari. Może ktoś wie dlaczego tak jest i co trzeba w tym poprzerabiać?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kaku25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem