View Single Post
Stary 17-08-2019, 09:50   #5030
garf78
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-01-2005
Skąd: Mazury
Model: S-Max
Silnik: ON
Rocznik: 2007
Postów: 467
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

Witam. Sluchjcie mam pytanie kolega kupil pare miesiecy temu s-maxa 2007r. Z NX DVD. Na 300% nigdy nieaktualizowany. Chce zaktualizowac soft wedle instrukcji z 1 postu: nagrac folder dnl na plyte i zaktualizowac soft. Z tego co zdazylem sie zorientowac aktualizacja softu pociagnie za soba koniecznosc aktualizacji map. I tu mam pytanie z jakim sp beda dzialaly te mapy [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. I ewentualnie skad moge pobrac najnowsze SP bo zakladam ze sposob aktualizacji softu sie nie zmienial. Woel zapytac zeby koledze nie uceglic radia. Co prawda ponadto ma problemy z BT na Samsunku A5 dzialalo jaka lala na A10 juz losowo. Wiem ze aktualizacja softu i map nie wplynie na BT, ale przynajmniej zaktualizuje mu mapy. A z BT zresetuje A10 i moze cos pomoze jak nie to ASO i aktualizacja BT.

PS. Wlasnie skonczylem studiowac ten watek i wydaje mi sie ze wiem all co powinienem. Na NX DVD najnowszy soft to 5.3 (jak sie chce spolszczenie to trzeba $$$). Mam tylko jedno pytanie, rozumiem ze mapy z 2019 r. beda dzialac na 5.3?
__________________
Essi Mk 7 CLX `97 Kombi Raven - Red Pepper
Essi Mk4 1.3 CL `87 był, ale juz nie ma

Ostatnio edytowane przez garf78 ; 20-08-2019 o 09:21
garf78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem