View Single Post
Stary 16-04-2010, 10:13   #20
Wojtek77
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-11-2007
Skąd: Gdynia
Model: S Max
Silnik: 2,0 TDCI 140KM
Rocznik: 2009
Postów: 24
Domyślnie Odp: Radio Ford 6000CD a talefon komórkowy

Cytat:
Napisał sikorsky Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To chyba nie to, vitek1. Właśnie instrukcja nakazuje wpisanie takiego kodu. Poza tym chcąc połączyć Nokię 5800 wyszukuję telefonem urządzenie do powiązania. Telefon wynajduje urządzenie o nazwie "FordAudio", ale przy próbie powiązania od razu komunikuje "Nie można powiązać urządzeń", choć nawet jeszcze nie pyta o PIN... (choć na krótko na wyświetlaczu radia jest napisane Phone).
Normalnie już jestem bez Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panie skirosky. Mam ten sam zestaw co Ty. Czyli Nokię 5800 i Radio 6000CD. Wygląda to tak. W radiu wciśnij słuchawkę i od razu "menu". Wyskoczy Ci lista telefonów. Można w niej usuwać lub dodawać telefony. Usuń wszystkie telefony jakie znajdziesz. Wyłącz radio. W telefonie wyłącz i włącz bluta. Włącz radio z powrotem, telefon zacznie sam szukać radia i je znajdzie. Zatwierdz połączenie i jak zapyta telefon czy znalżć uprgrade połączenia, wciśniej NIE. Powinno teraz działać.
PS. Jak pyta o pin, to u mnie działa 0000.
Powodzenia..
Wojtek77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem