Temat: [Focus 2004-2008] Dobranie właściwego modułu GEM.
View Single Post
Stary 09-11-2017, 11:01   #21
krzysiek1.6
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-03-2015
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 benzyna 115KM
Rocznik: 2005
Postów: 31
Domyślnie Odp: Dobranie właściwego modułu GEM.

Rozumiem, że ten program służy nie tylko do konfiguracji gem, ale do wszystkich innych funkcji tj. zczytywania, kasowania kodów itd. ? Jestem na 4 roku studiów na wydziałe mechanicznym politechniki, także z różnymi programami do projektowania, liczenia przepływów czy obciążeń miałem styczność. Ogólnie jeśli chodzi o sprawy komputerowe to czuję się dość silny. Myślisz, że ELMconfig jest w moim zasięgu? Czy jako totalny amator mogę jakoś bardzo spierdolić sprawę - tak, że auto już nie ruszy czy coś? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Chodzi o kabel, który podłączam pod OBD a z drugiej strony przez USB to laptopa i ELMconfig mi go złapie?

A, i żeby zgrać konfigurację ze starego gema wystarczy go podłączyć i podpiąć komputer i on go załapie? Nie muszę znów konfigurować centrala ani nic takiego? Chyba podjąłem decyzję - rozglądam się za kablem Viaken.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez krzysiek1.6 ; 09-11-2017 o 11:08
krzysiek1.6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem