View Single Post
Stary 13-01-2011, 18:34   #11
pbobek
ford::advanced
 
Avatar pbobek
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-10-2009
Skąd: WS/WI/WU
Model: S-max/QQJ11
Silnik: 2.0 TDCi 185KM/400Nm by Heko /DIG-T
Rocznik: 2009/2016
Postów: 464
Domyślnie

Cytat:
Napisał rotor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to może i druga się już niedługo przyda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
albo i jedna z nóg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

powiem szczerze że trochę trzeba się na czytać, na klikać żeby dojść co i jak żeby zostać klubowiczem... trzeba naprawdę chcieć..
Wiem bo sam zabierałem się za to ze 3 razyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Moja propozycja może w odpowiednim dziale zrobić "Dołącz do klubu, do nas" czy coś w ten deseń niektórym ułatwiło by sprawę.
Sorry za OT

Cytat:
Wojtek ma rację, klubowiczów z mazowieckiego można by było wyliczać na palcach jednej ręki (a można by było to zmienić, gdyby ludzie mieli chęci)
Klubowicze klubowiczami ale są też forumowicze którzy nie mają naklejek ale też jeżdżą i coś piszą...
Bardziej o to mi chodziło... ładny fordzik sobie jedzie a nóż widelec to ktoś z forum... zdaje sobie też sprawę że niektóre modele to auta flotowe i bardzo popularne wiec też nie dajmy się zwariowaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Agnesqa ; 14-01-2011 o 07:54 Powód: pkt 21 regulaminu
pbobek jest offline   Odpowiedź z Cytatem