View Single Post
Stary 21-05-2011, 07:29   #23
Krzysztoff
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-04-2007
Model: Mondeo MKIV Titanium X kombi
Silnik: 2,0 TDCi
Rocznik: 2009/2010
Postów: 199
Domyślnie Odp: system bezkluczykowy - czy to tak powinno działać?

Cytat:
Napisał chrisjan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Byłem wczoraj "przy okazji" w ASO Forda na Radzymińskiej w Warszawie.
Z tego co mi powiedziano to taka procedura jak u mnie jest jak najbardziej normalna. Niemniej jakoś niechce mi sie w to wierzyć (zwłaszcza że kompetencje Pana z którym rozmawiałem jakoś nie były przekonywujące).
Po dokładniejszym przyjrzeniu się jak to dział u mnie, wygląda na to że auto bez względu na to co zrobie po odblokowaniu auta z kluczyka (no z wyjątkiem włączenia zapłonu i odpalenia silinika) po 45 sekundach blokuje kierownice i się wyłacza (drzwi pozostają niezaryglowane).... ?
Pan w serwisie wyjasnił "nie do końca" procedure działania automatycznego blokowania drzwi. Drzwi powinny się automatycznie zablokować po około 1 min. w przypadku gdy po nacisnieciu przycisku otwierania na pilocie w czasie tej około 1 min. żadne drzwi nie zostaną otwarte (z klamki). Ma to "działać" w przypadku nieświadomego otwarciu autka przez właściciela (kluczyk w kieszeni, przypadkowe naciśnięcie otwierania). Moim zdaniem konieczne jest wgranie nowego oprogramowania.
Krzysztoff jest offline   Odpowiedź z Cytatem