View Single Post
Stary 17-11-2018, 10:59   #15
rav 75
ford::professional
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 16-03-2016
Skąd: uć
Model: ford focus 3 i pół
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2017
Postów: 1,164
Domyślnie Odp: Niegroźna stłuczka, a mam watpliwosci....

Cytat:
Napisał ołowiany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przecież napisał, że ASO wymieni błotnik, a nie że będzie drutować szpachlą.
I tak będzie szpachla,na łączeniu starego błotnika z nowym.

Cytat:
Napisał wime Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To prawda, nadkole to małe uszkodzenie. niemniej jednak biorąc pod uwagę fakt, ze maja do wymiany zderzak i lewy reflektor + niewiadomo co pod spodem, jadą hurtowo i chcą wymienić cały błotnik. średnio mi się widzi wymiana błotnika a szczególnie podwójne lakierowanie drzwi w celu cieniowania. ciekawe czy będzie coś widać..... a tak miałem „równe” auto przy pomiarach miernikiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To jesteś pierwszy. Nie spotkałem auta które miałoby równomiernie położoną powłokę lakieru. Zawsze jest jakaś odchyłka +/- 20 mikronów.
Generalnie nie ma co tragizować,przy takim uszkodzeniu chcąc naprawdę dobrze zrobić cieniowanie drzwi i tak by wchodziło w grę. Proponuję zrobić dokumentację z naprawy,przy późniejszej odsprzedaży będzie to dodatkowym atutem (w porównaniu z bezwypadkowymi igiełkami zza zachodniej granicy).
rav 75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem