Temat: [Transit 2006-2014] Dobór opon do felg 15 5.5j
View Single Post
Stary 22-11-2020, 21:33   #11
halski997
ford::average
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 10-12-2010
Skąd: SK.
Model: ford transit
Silnik: 2.2 tdci 110KM
Rocznik: 2008
Postów: 65
Domyślnie Odp: Dobór opon do felg 15 5.5j

Cytat:
Napisał wojtekjanus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No nie - jeśli prawdziwe są oznaczenia graficzne, to Powertracki są cichsze, i to sporo, o 3 dB. Co jest dziwne, bo klocki mają grubsze. Może dlatego, że zewnętrzne rowki są lekko skośne, a w tych Mirage dokładnie poprzeczne. Ale ważniejsza dla mnie od głośności byłaby klasa przyczepności, te Powertracki są o dwie klasy wyżej, mają "C", a te Mirage tylko "E". To chyba właśnie te grubsze rowki tutaj swoje robią. Ten kij ma dwa końce, prawdopodobnie będą miały nieco niższy przebieg, ale bezpieczeństwo jest najważniejsze...
Przy moim przebiegu jaki obstawiam to i tak spokojnie bedą na 3-4 sezony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. także jak nie znajde jakiś kół 16 w promocji w najbliższym czasie to kupuje te power tracki

Dzieki za pomoc, zdam relacje z jazdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: obecnie mam poprzeczne savy jakies i od 90 w góre są głośne że szok. Nie żebvy mi to przeszkadzało, ale słychać je strasznie
halski997 jest offline   Odpowiedź z Cytatem