View Single Post
Stary 21-10-2021, 09:01   #226
bombello
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 08-03-2017
Skąd: Gorzów WLKP
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 tdci 140 KM DW10C
Rocznik: 2010
Postów: 27
Domyślnie Odp: Demontaż i czyszczenie kolektora ssącego - opis

Czyściłem parę dni temu kolektor dolotowy. Próbowałem, rozpuszczalnik, benzyna, i nafta, trochę szło ale słabo rozpuszczało. Zabrałem żonie płyn do czyszczenia piekarników w szarej butelce C...EX ( nazwy nie podaję bo nie wiem czy można ). Operację wspomogłem tzw. szmatką do czyszczenia miedzi którą przepychałem w środku za pomocą w miarę sztywnego druta ( ja użyłem wygiętego lekko pręta mocującego do podwieszania sufitów). Efekt jest naprawdę super, piana ładnie dociera w wszystkie miejsca i ładnie rozpuszcza.
Środek można dodać do poradnika w celu ulepszenia czyszczenia.

Bump: Czyściłem parę dni temu kolektor dolotowy. Próbowałem, rozpuszczalnik, benzyna, i nafta, trochę szło ale słabo rozpuszczało. Zabrałem żonie płyn do czyszczenia piekarników w szarej butelce C...EX ( nazwy nie podaję bo nie wiem czy można ). Operację wspomogłem tzw. szmatką do czyszczenia miedzi którą przepychałem w środku za pomocą w miarę sztywnego druta ( ja użyłem wygiętego lekko pręta mocującego do podwieszania sufitów). Efekt jest naprawdę super, piana ładnie dociera w wszystkie miejsca i ładnie rozpuszcza.
Środek można dodać do poradnika w celu ulepszenia czyszczenia.
bombello jest offline   Odpowiedź z Cytatem