Temat: [Mondeo 2007-2014] Wymiana lamp ksenonowych na H7 (downgrade)
View Single Post
Stary 24-10-2021, 07:08   #37
mizioku
ford::amateur
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 18-08-2021
Skąd: Tarnów
Model: Mondeo MK4 BA7 LPG
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2007
Postów: 5
Domyślnie Odp: Wymiana lamp ksenonowych na H7 (downgrade)

Cytat:
Napisał mizioku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W moim przypadku wygląda to tak, że mam zwyczajne halogeny a według elm'a i vinu powinienem mieć reflektory adaptacyjne (takież auto kupiłem i w przyszłości przywrócę je do stanu fabrycznego). W elm'ie już zmieniłem lampy na halogeny co oczywiście spowodowało utratę możliwości regulacji wysokości świecenia reflektorów. Czy po tej małej ingerencji w instalację będzie spowrotem działała regulacja wysokości świecenia świateł?
Jak dobrze rozumiem mam przeciąć te dwa przewody przy AFS i je ze sobą połączyć? Pozdro.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A więc sam odpowiem sobie na pytanie. To rozwiązanie ze schematu jest poprawne. Przynajmniej w moim przypadku. Po całkowitym wypięciu wtyczki afs i połączeniu dwóch dochodzacych do niej fioletowo-zielonych przewodów, ręczna regulacja wróciła. W przypadku modułu o oznaczeniu 7S71-13K031-AE są to piny nr. 22 i 19.
mizioku jest offline   Odpowiedź z Cytatem