View Single Post
Stary 18-08-2017, 19:51   #1
marcos0aliance
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-08-2017
Skąd: Krk
Model: Focus mk2 Lift
Silnik: 1.6 benzynka
Rocznik: 2008
Postów: 18
Domyślnie czy licznik od mk3 będzie pasował do lifta

Witajcie,

Na początek witam wszystkich jako nowy użytkownik forum. Czytając liczne bardzo profesjonalne odpowiedzi i opinie postanowiłem się zarejestrować i też brać czynny udział na tyle na ile będę.moglGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. za wszystkie niedociągnięcia z góry wielkie sorry!!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Na początek mam pytanie - licznik focus mk2 lift.

Od jakiegoś miesiąca mam problem z licznikiem. W różnych momentach jazdy zaczyna wyrzucać wszystkie ikony ma wyświetlaczu. Elektryk sprawdził luty - są wg niego w porzadku. Błąd polega na miganiu ikon w losowych momentach. Ikony znikają jak lekko lub mocniej uderze w licznik. Pozostaje wtedy tylko ikona kółka zębatego z wykrzyknikiem.2 dni temu zdenerwowałem się i zacząłem szperac. Okazuje się że jak podniose lekko lewy góry róg licznika TP błędu nie ma i nie wyskakuje. Problem pojawi się gdy puszczę licznik. Macie na to jakiś pomysł? Czy w grę wchodzi wymiana licznika czy coś prostszego?

Drugie pytanie odnoszące się już do tematu - czy licznik od Focusa mk3 będzie pasował do Focusa mk2 lift z 2008R?

Z góry dzięki za pomoc!

Ostatnio edytowane przez SRS ; 18-08-2017 o 21:21 Powód: wszyscy wiedzą że to Ford Focus 2008-2011 po to jest prefix
marcos0aliance jest offline   Odpowiedź z Cytatem