View Single Post
Stary 28-01-2020, 16:58   #6
Python013
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-03-2017
Skąd: Śląsk
Model: Mondeo MK4 Titanium X
Silnik: 2,0 SCTi 203KM powershift (już jest 240KM)
Rocznik: 2010
Postów: 113
Domyślnie Odp: Mondeo mk4 2.0 Ecoboost Powershift 203KM

Cytat:
Napisał ZorromUsTaNg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziękuję za obszerne informacje.

W głowie siedzi mi teraz to ogłoszenie:
https://www.otomoto.pl/oferta/ford-m...-ID6CNpdH.html
Tempomat na trasie bardzo przydaje się i sam go używam.
Sprawdź przy okazji stan ksenonów.
Kolorek ładny, fajna felga i cena chyba dobra. Za swojego w połowie grudnia dałem 26000zł z książką i fakturami prawie do samego końca.
Ciekawe czy polift w standardzie miał składane lusterka...
Polecam przed zakupem ten materiał i jego wskazówki: https://www.youtube.com/watch?v=RTuC8Cv_gIM

Aha, no i podczas oględzin nie zdziw się jak podniesiesz podłogę bagażnika a tam ZONK - brak koła zapasowego czy dojazdówki.
W moim jest trójkąt, kompresor i pojemnik z jakąś substancją typu opona w sprayu, którą podpina się do kompresora. Powinno być jeszcze ucho do wciągnięcia na lawetę (nie wolno holować tych modeli) i specjalny lejek do paliwa. U mnie ktoś przepierdzielił oba.
No i dopilnuj by była gaśnica ponieważ jest obowiązkowym wyposażeniem w Polsce. Miałem taki przypadek, że wpadłem na zwyczajną kontrolę świeżo kupionym samochodem i zapłaciłem właśnie za brak gaśnicy bo sprzedający ogołocił samochód z czego szło. Mentalność cebulaków.
Zerkając pod spód popatrz czy są obie części pampersa (osłony) pod silnikiem i czy nie ma emulatora pod sondami. Mnie mocno drażni jak pseudo macheniki nie zakładają z powrotem pampersa bo lepiej będzie się chłodził i łatwiej grzebać... niedouczone, leniwe barany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Python013 ; 28-01-2020 o 17:15
Python013 jest offline   Odpowiedź z Cytatem