View Single Post
Stary 08-08-2020, 10:40   #1
Hercus1
ford::amateur
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 29-07-2013
Model: Focus MKI / Mondeo MKIV
Silnik: 1.8TDCI/ 2.0TDCI
Rocznik: 2004/2012
Postów: 0
Domyślnie [MONDEO MK4] Instalacja tempomatu - Szczytno

Witam szanownych Kolegów,

Zaistniała pilna potrzeba… Mam nadzieję, że pomożecie jak zwykle…

Otóż sprawa wygląda tak, że ja się wakacjuje w szpitalu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , a żonę z dziećmi wysłałem z przyczepą na kemping żeby trochę odpoczęli od codziennych stresów… Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. żona jeździ wolno, ale nogę ma ciężką…. podobno mocno przesadziła i rozbujała przyczepę do granic możliwości… cokolwiek to znaczy - znajomi nie chcą o tym mówić… Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w związku z czym potrzebuję zamontować tempomat (z ogranicznikiem prędkości), jeśli to możliwe... i tu moja prośba ze względu na odległość i ograniczona możliwość działania...

Przede wszystkim pytanie brzmi czy na podstawie VIN jestem w stanie określić czy instalacja jest rozprowadzona i to kwestia tylko przycisków /Kierownicy ?? (VIN: WF0EXXGBBECR59800)

jeśli tak, to czy jest ktoś ze Szczytna (okolic) kto mógłby mi pomóc… przerzucić kierownice i aktywować funkcje w komputerze?

Z góry dzięki pomoc.
Hercus1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem