Temat: [Focus 2014-2018] Ochrona drzwi - uszkodzenie
View Single Post
Stary 24-10-2020, 12:30   #19
pankrakus
ford::professional
 
Avatar pankrakus
 
Zarejestrowany: 18-06-2013
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2003
Postów: 1,339
Domyślnie Odp: Ochrona drzwi - uszkodzenie

Witam

Koledzy - powiem tak: 'nie róbcie qrwy z logiki"

To, że mam pieniądze, to nie powód aby mnie Ford strzygł jak barana
Płacenie 120zł za kawałek gumy to duża przesada.
Popatrzcie ile technologii jest w dysku SSD, pendrive czy procesorze, i porównajcie to z kawałkiem gumy osłaniającym drzwi czy tak samo z chlapaczami



Cytat:
Napisał TTrex Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A po co tym tonem??
Twoje auto Twoja sprawa możesz lać dobry olej i ten z biedry.
Trafiłeś jak kulą w płot, bo tu nie ma dyskusji i wyboru lepsze / gorsze czy tańsze / droższe => tylko dyskutujemy, że Ford w sposób nie uzasadniony drze kasę z klientów,
a klienci nie mają alternatywy jak w przypadku oleju





Cytat:
Napisał AdoKrycha007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sorry ale jak masz auto za 80+k, a płaczesz, że osłonka na drzwi kosztuje zabójcze 120 zł, to ja nie mam pytań Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał Andrzej_K Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kiedyś to nazywali tak: "Stać na konia, a nie stać na uzdę" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To, że mam pieniądze to nie powód aby Ford sztucznie zawyżał ceny i nie oczekujcie, że będę płacił "jak za zboże' za kawałek gumy - powtarzam jaka tam jest technologia,
która uzasadnia taką cenę?
Tym bardziej, że przy zamawianiu auta, komplet na 4 drzwi kosztuje 250zł (wszystkie mechanizmy z montażem)



Cytat:
Napisał AdoKrycha007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sorry ale jak masz auto za 80+k, a płaczesz, że osłonka na drzwi kosztuje zabójcze 120 zł, to ja nie mam pytań Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To niech każdy sobie odpowie na pytania:
- ile zarabiasz miesięcznie
- ile godzin pracujesz miesięcznie
- ile kosztuje Twoja godzina pracy

i na koniec: ile musisz pracować na 120zł i czy naprawdę warto tyle płacić / pracować na kawałek gumy



Cytat:
Napisał AdoKrycha007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ludzie to są takie grosze dajcie spokój..
Mnie też możesz zapłacić za ochraniacze drzwiowe, skoro 120zł dla kolegi to "grosze"




Cytat:
Napisał TTrex Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pokazana taśma powyżej to guma tylko przezroczysta z klejem.

Ale policzcie ile kosztuje lakiernik. Ta osłonka to nadal taniej, problem to plastik + niska temperatura.
No to chyba kolega nie rozumie jaki jest cel tej osłony - ona ochrania drzwi INNYCH abym komuś nie obił drzwi przy otwieraniu moich
Ja mam wgnioty parkingowe na drzwiach, bo inni mi obili drzwi, ponieważ ta osłona nie chroni mnie przed innymi

Popatrz na poniższą reklamę to zrozumiesz jaki jest cel tej osłony

https://www.youtube.com/watch?v=7jOfN26vcNg


pozdrawiam
pankrakus
__________________
-------------------------------------------------------------
katalog części online
Instrukcje obsługi PDF

Ostatnio edytowane przez pankrakus ; 24-10-2020 o 12:43
pankrakus jest offline