Temat: [Ka 2016- ] Gdzie piszemy o kaczkach 2017
View Single Post
Stary 12-12-2018, 18:52   #23
Eriberonter
ford::beginner
 
Avatar Eriberonter
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 30-05-2013
Skąd: Mikołów -śląskie
Model: KA+ 85KM
Silnik: 1,2-4 zawory-zmienne fazy rozrządu-2 wałki rozrządu
Rocznik: 2017
Postów: 48
Domyślnie Odp: Gdzie piszemy o kaczkach 2017

W instrukcji piszą tylko o tym jak świeci to jest jakaś awaria i żeby w pierwszej kolejności sprawdzić poziom płynu,może ona zapala się jak jest przekroczona temperatura,chociaż też piszą o możliwości palenia się lampki po uruchomieniu silnika więc wnioskuję ze może też sygnalizować za mały poziom płynu w chłodnicy................mnie ostatnio denerwuje że co byś nie otworzył lub zamknął świecą się pozycyjne światła 30 sek. dodatkowo bagażnik i w kabinie też i tak się stało że jeżdziłem krótkie trasy plus 2 dni mrozu min.10 i akumulator padł,trzeba było ładować prostownikiem,szkoda ze nie można wyłączyć tych świateł ,psu to na budę tylko kłopot przez toGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. po gwarancji trzeba będzie to jakoś przerobić na razie servis bezradny,poza tym należy uważać na tylną wycieraczkę jadąc na wstecznym jak jest załączona przednia ,tylna tez się załącza a jak jest zamrożona to po silniczku albo w najlepszym wypadku coś urwaneGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a i jeszcze jedno trochę to śmieszne bo między silnikiem a kabiną jest tyle miejsca że spokojnie tamtędy mogą sobie koty włazić na silnik i tak mi się działo nie szło ich wygonić,po 2 tam siedziały, musiałem kupić kawałek siatki plastikowej w ogrodniczym i zagrodzić,teraz od dołu nie wejdą,szkoda kotów ale niech sobie ida do hotelu....

Ostatnio edytowane przez Eriberonter ; 12-12-2018 o 19:02 Powód: słaba pamięć
Eriberonter jest offline   Odpowiedź z Cytatem