View Single Post
Stary 03-02-2013, 19:37   #1
MICH.
ford::average
 
Avatar MICH.
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 10-01-2013
Skąd: CK
Model: Galaxy
Silnik: 2,3
Rocznik: 2000
Postów: 64
Domyślnie Tu się witamy :)

Jak w temacie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ktoś powie... o nowy i już się mądrzy, ale ...
Proponuję aby w tym wątku każdy nowy użytkownik forum przywitał się z resztą starych wjadaczy, powiedział coś o sobie i takie tam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jako, że jestem z Kielc to jadę z grubej rury w strefie świętokrzyskiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
moderatora proszę o opinię i ewentualne usunięcie, podwieszenie w/g uznania w innym miejscu.
Jak już pisałem jestem z Kielc, rodzina się powiększa więc po wszystkich "za i przeciw" padło na forda galaxy.
Niedawno stałem się posiadaczem (szczęśliwym bądź nie - wyjdzie w praniu) pewnego egzemplarza z roku 2000 (Mk1) z jedynym (moim skromnym zdaniem) słusznym silnikiem 2,3 16v, auto czarne, wersja ghia, kupione od pierwszego właściciela, który zakupił je w polskim salonie.
Przyznam szczerze, że fanem forda nigdy nie byłem, całe życie jeździłem tylko audi jednak po kilku kilometrach... hmm... jest całkiem sympatycznie... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tylko quattro brak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ... ale z czasem i ten feler też się nadrobi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
najlepszego,
MICH. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez MICH. ; 03-02-2013 o 21:43
MICH. jest offline   Odpowiedź z Cytatem