View Single Post
Stary 22-01-2019, 22:33   #13
dario6273
ford::professional
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 10-01-2010
Skąd: Wrocław
Model: KUGA MK2 ST Line
Silnik: 2.0Tdci-200Km/450N
Rocznik: 2017
Postów: 1,115
Domyślnie Odp: Poważna wada fabryczna , uwaga grozi uszkodzeniem silnika.

U mnie było to samo jak go kupiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.nie chciał jechać 155km a taki mół Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. okazało się że filtr był tak mokry że aż pojawiła się pleśńGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. więc olewając ASO bo auto po gwarancji musiałem to sam naprawić .Wystarczyło ściągnąć wycieraczki i podszybie plastikowe dobrze wyczyścić i złożyć tylko przy składanu trzeba dodatkowo uszczelnić czarnym silikonem.Podszybie wciskane jest w szczelinę która jest na dole szyby . Najciekawsze w tym wszystkim było poranne odpalanie autka przy mrozie -10 jak filtr zamarzłGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Powiem szczerze że nie kumam tych inżynierów którzy projektują auta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ciekawe jak długo ktoś tak jeździł bo jak go kupiłem to wyczaiłem to na drugi dzień bo silnik pracował jak w starym ursusie ��nie miał mocy i dziwne wibracje ale to nic dziwnego bo jak można oddychać przez mokra kartkę papieru�� Na wiosnę będe robił dodatkowa osłonę do odprowadzenia wódy.Ciekawe ile ludków jeździ z mokrym filtrem narzekając na wibracje i brak mocy ��

Ostatnio edytowane przez dario6273 ; 23-01-2019 o 12:30
dario6273 jest offline   Odpowiedź z Cytatem