View Single Post
Stary 29-12-2014, 08:31   #17
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Powershift Mondeo - cudowne ozdrowienie

Dzwoniłem do szanownych Panów z ASO i uzyskałem następujące informacje:
-czy jest nowe oprogramowanie do skrzyni da się sprawdzić tylko i wyłącznie osobiście podpinając kompa ( a nie po vinie )
-jeżeli nie ma nowego oprogramowania to żadna kalibracja nic nie da, bo kalibracja to wgranie tylko nowego oprogramowania nadanego , ulepszonego przez producenta
-i że nie ma czegoś takiego jak rozkalibrowanie skrzyni nawet po przebiegu rzędu 200 000 km

Czy dobrze mi powiedzieli ?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Oczywiście nie mam problemów ze skrzynią , ale zawsze profilaktycznie można coś ulepszyć , poprawić , sprawdzić i wtedy spokojnie jeździć.
Ktoś na forum pisał że nie powinno być czuć zmiany biegów a ja jednak czuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Może jestem zbyt czuły Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Żona tam nie narzeka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez juri2069 ; 29-12-2014 o 08:35
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem