View Single Post
Stary 01-02-2010, 15:34   #24
jery02
ford::beginner
 
Avatar jery02
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 13-04-2008
Skąd: świętokrzyskie
Model: mondeo mkII kombi
Silnik: 2,0l benzyna / lpg
Rocznik: 1997
Postów: 40
Thumbs up

Cytat:
Napisał tomek81ostr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej hej

Doszedłem do wniosku że przyda nam się i taki temat gdzie można popisać o głupotach i sprawach nie do końca związanych z wyżej do tej pory wymienionychGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dzięki czemu unikniemy zaśmiecaniu konkretnych tematów...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.???



Mam nadzieję że się przyjmie moja sugestiaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ???
Bardzo mi się to podoba ta opcja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Brawo tomek81ostr oby więcej takich osób, a strefa będzie żyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A propo Panowie i Panie głosujcie:

http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl...d-klub-polska/
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg fan_250x250_2.jpg (14.1 KB, 3 wyświetleń)
__________________
Don't Worry, Don't Cry Take Exstasy And Fly...


_____________________
Bądź NIEBIESKI - zarejestruj się !!!


Ostatnio edytowane przez Agnesqa ; 09-01-2011 o 12:30 Powód: pkt 21 regulaminu
jery02 jest offline   Odpowiedź z Cytatem