Temat: [EcoSport 2017- ] Pierwsze wrażenia? Informacje ogólne
View Single Post
Stary 13-09-2019, 19:38   #354
Toscana
ford::average
 
Imię: Kinga
Zarejestrowany: 21-10-2014
Skąd: Kraków
Model: Ecosport
Silnik: Eco-Boost 1.0, 140KM
Rocznik: 2019
Postów: 66
Domyślnie Odp: Pierwsze wrażenia? Informacje ogólne

Właśnie odebrałam mojego Ecosporta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., na razie za krótko nim jechałam, aby pokusić się o jakieś wrażenia. Bardzo jestem zadowolona z pozycji za kierownicą - siedzi się wysoko, jak w kombajnie, co bardzo lubię Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., kierownica bardzo miła w dotyku (mięsista), super przyjemnie się manewruje, B&O - baja. A, no i przez progi zwalniające przejeżdża się niemal niezauważalnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Miła niespodzianka u dealera - obowiązkowe przeglądy gwarancyjne co 2 lata (a nie co rok), darmowy Ford Protect (5 lat lub 50tys km)

Mam dwa pytania - podczas stania na światłach czułam smród starego oleju, jakby z trzydziestoletniego diesla, nawet się rozglądałam, czy w pobliżu nie stoi jakiś rzęch. Niestety po przyjeździe pod dom okazało się, że smród dochodzi z mojego auta. Czy to normalne? Czy jakiś olej musi się poprzepalać w tak nowym aucie? Przy B-maxie tego nie miałam, aczkolwiek od dealera do domu jechałam 30km (dzisiaj 2km), więc może zapach zdążył się ulotnić.

I drugie pytanie - po zamknięciu samochodu nie składają mi się lusterka (samochód w wersji Titanium, tego pakiet Parking 1). Czy coś trzeba w aucie przełączyć, żeby lusterka się składały? Instrukcja milczy na ten temat.

Ostatnio edytowane przez Toscana ; 13-09-2019 o 21:02
Toscana jest offline   Odpowiedź z Cytatem