Temat: [Mondeo 2014- ] aktywacja tempomatu
View Single Post
Stary 15-07-2020, 19:46   #55
GRE8
ford::beginner
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 12-07-2020
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo mk5
Silnik: 1.5 ecoboost [160KM]
Rocznik: 2017
Postów: 41
Domyślnie Odp: Typ tempomatu - problem z aktywacją

Cytat:
Napisał mateush1977 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli sam mam nie próbować tylko przyjechać i zapłacić. Cóż, będę do oporu próbować. Myślałem, że TO forum ma pomagać. Ale dzięki za szczerość
teraz będziesz wiedzieć co zrobić jak przyjdzie do ciebie z forum e-mail: "klubowicze potrzebujemy wsparcia- wpłaćcie chociaż po 1zł bo serwery drogie a trza opłacić" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał mateush1977 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To może tak - jak aktywować ten tempomat forscanem (jeżeli jest kompatybilny z moim autem)?
też przygotowuję się do tego manewru i jak coś namierzę to wrzucę.
Kiedyś robiłem w Oplu i całe procedury mieli na forum jako instrukcje krok po kroku, być może póki co na tym forum to temat tabu, chociaż może nie trafiłem na odpowiedni temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
GRE8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem