Temat: [Focus 1998-2004] Falujace obroty raz jeszcze!
View Single Post
Stary 14-11-2009, 16:47   #1
goracer
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 25-07-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: Ford Focus C max
Silnik: 1,8 16v
Rocznik: 2006
Postów: 73
Domyślnie Falujace obroty raz jeszcze!

auto od ok. miesiaca ,podczas porannego odpalania zaczyna wariowac !!!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. po odpaleniu strasznie faluja obroty ,,,Nie gasnie ale prawie!!!! .Buda sie trzesie ,na poczatku obroty falowaly tylko przy zimnym silniku teraz faluja nawet jak jest rozgdrzanyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. silnik krokowy sprawdzony i wyczyszczony tak jak napisano na forum ,przeplywomierz MAF tak samo ,z dnia na dzien jest coraz gorzej silnik chodzi coraz glosniej a obroty dalej szaleja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dodam ze to moj pierwszy w zyciu ford ,kumple odradzali mi kupowania Forda bo mowili ze "Ford gowno wort" ale ja postawilem na swoim dla mnie to wiecej niz samochodGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. szkoda tylko ze zaczal sie sypacGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co moze byc jeszcze przyczyna tego co sie dzieje z gory dziekuje
goracer jest offline   Odpowiedź z Cytatem