View Single Post
Stary 10-05-2014, 00:32   #7
FrogsterPL
ford::advanced
 
Avatar FrogsterPL
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-09-2008
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Model: Galaxy Mk3
Silnik: 1.6EB 160 KM
Rocznik: 2011
Postów: 463
Domyślnie Odp: Wyciek płynu chłodzącego - uszkodzony zbiornik wyrównawczy?

Ja dziś (no, formalnie to już wczoraj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) troszkę pojeździłem i w praktyce wystarczy przejechać coś w granicach 4-6 kilometrów, żeby pojawił się wyciek. Z jednej strony niby wycieka tego bardzo mało, ale z drugiej - skoro to otwiera się aż tak szybko, to jednak się trochę obawiam - niby jeżdżę z tym co najmniej od dwóch-trzech tygodni (i zrobiłem tak co najmniej ponad 600 kilometrów, może i około 1000), ale raz mnie już laweta z trasy ściągała (choć z innego powodu), nie zależy mi na powtórce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Może ktoś jeszcze chciałby wyrazić swoją opinię? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co byście zrobili - zostawili samochód w spokoju do czasu aż się zamówi nowy zbiornik wyrównawczy czy się tym nie przejmowali i jeszcze trochę kilometrów (pewnie coś w zakresie 300-1200) zrobili? Gdybym miał do wyboru tylko Mondeo i pociąg to bym się nawet nie zastanawiał i jechał Fordem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale wyjątkowo mam do dyspozycji drugi samochód, stąd dylemat.

Ostatnio edytowane przez FrogsterPL ; 10-05-2014 o 00:41
FrogsterPL jest offline   Odpowiedź z Cytatem